Mercury 13 (2018) WEBDL TR-EN 1080p x264-BDR


Mercury 13 (2018) WEBDL TR-EN 1080p x264-BDR

https://www.imdb.com/title/tt8139850/

Astronot olma hayali kuran üstün başarılı kadın pilotlar uzaya gitmek istiyordu.NASA kadınları uzaya göndermek için henüz hazır değildi.

National Geographic - Alien Earths HDTV Türkçe Altyazı 1080p x264


National Geographic - Alien Earths HDTV Türkçe Altyazı 1080p x264

Başı çeken gökbilimcilere katılarak güneş sistemimizin ötesindeki, dünyaya benzer gezegenleri keşfe çıkıyoruz. Animasyon kullanarak oluşturulmuş, hayalimizin ötesindeki tuhaf gezegenleri keşfediyoruz. Yağmur yerine demirin yağdığı, sıcak buzların, her yerde elmas ve sonsuz gaz okyanuslarının bulunduğu gezegenleri. Anormal yörüngeleri olan gezegenlerle, saman yolunda sürüklenen yörüngesiz gezegenleri. Gezegenler, daha önce tahmin etmediğimiz kadar garipler. Sizce oralarda hayat var mı?

Conspiracy Theory (2001) WEBDL TR-EN 480p x264-BDR


Conspiracy Theory (2001) WEBDL TR-EN 480p x264-BDR

http://www.imdb.com/title/tt0277642/

Şüpheciler ve uzmanlar, NASA'nın aya inişlerinin sahte olduğunu ve ABD hükümetince siyasi amaçlarla düzenlendiğini öne süren fotoğrafları ve diğer kanıtları tartışıyor.

BBC - Space Dive HDTV 720p Türkçe Altyazı x264


BBC - Space Dive HDTV 720p Türkçe Altyazı x264

Uzaydan atlayışı sırasında ses sınırını aşan Felix Baumgartner'ın 4 sene boyunca nasıl hazırlandığını bu belgeselde görebilirsiniz.

BBC - Ufuk Açan Belgeseller Evrenin Sırları WEBDL Türkçe Dublaj 576p x264 AC3-BDRBBC - Ufuk Açan Belgeseller Evrenin Sırları WEBDL Türkçe Dublaj 576p x264 AC3-BDR

Einstein?ın uzay zamanı teorisinden farklı boyutlara, bilim evrenin hayal ettiğimizden çok daha garip ve muhteşem olduğunu kanıtladı.Teleskoplarla başlayan araştırmalar, bilim adamlarının CERN?de Big Bang (Büyük Patlama) sonrası koşulları yeniden yaratma aşamasına kadar uzandı. Her yeni buluş başka bir soruyu getirdi. Ve bu keşif yolculuğu daha sadece başlangıç.

Aliens On The Moon The Truth Exposed (2014) WEBDL Türkçe Dublaj 1080p x264-BDR


Aliens On The Moon The Truth Exposed (2014) WEBDL Türkçe Dublaj 1080p x264-BDR 
Daha önce hiç yayınlanmamış NASA çekimleri, şu soruya nihayet yanıt verebilecek sarsıcı kanıtlar sunuyor: Ay aslında uzaylı bir ırkın gizli üssü mü?

The Last Man On The Moon - Aydaki Son Adam (2014) BDRip Türkçe Dublaj 1080p x264-BDR


The Last Man On The Moon - Aydaki Son Adam (2014) BDRip Türkçe Dublaj 1080p x264-BDR

http://www.imdb.com/title/tt3219604/

Astronot Gene Cernan, NASA'nın ay yolculuklarının heyecan dolu geçmişini ve aya ayak basan son insan olmanın hayatını nasıl değiştirdiğini anlatıyor.

Discovery Channel - Morgan Freemanın Anlatımıyla Kainatın Sırları DVDRIP Türkçe Dublaj AC3 x264-PrMDiscovery Channel - Morgan Freemanın Anlatımıyla Kainatın Sırları DVDRIP Türkçe Dublaj AC3 x264-PrM

Discovery Channel: Morgan Freemanın Anlatımıyla Kainatın Sırları
Kılavuzunuz olarak Morgan Freeman ile Solucan Deliğinde uzayın ve zamanının sınırlarını keşfedin.
Dünyanın en büyük gizemlerinden bazılarının cevaplarını arayın:
Ölümden sonra hayat mı?
Yabancılar ve paralel evrenler hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ve bir solucan deliği nedir ?
Dünyanın en zeki akıllarının şaşırtıcı cevapları ile birlikte bunları ve diğer
soruları inceleyeceksiniz.
Solucan deliği sayesinde seyahat edinceye kadar diğer tarafta bizi neyin beklediğini asla
bilmeyeceksiniz.

National Geographic - Uzaydan Canlı Yayın - Live From Space DVBRIP Türkçe Dublaj x264-BDRNational Geographic - Uzaydan Canlı Yayın - Live From Space DVBRIP Türkçe Dublaj x264-BDR

National Geographic Bir İlke İmza Attı
NASA astronotlarıyla Dünya'nın yörüngesindeki uzay istasyonundan canlı yayın yapıldı.
National Geographic kanalında bir ilk yaşandı. Uluslararası Uzay İstasyonu astronotlarıyla Dünya'nın yörüngesinde canlı yayın yapıldı. TSİ 02.00'de başlayan yayında astronotlar Rick Mastracchio ve Koichi Wakata Uluslararası Uzay İstasyonu'ndaki yaşamın kamera arkasını gösterdi. Astronotlar, mikro yerçekiminde aylarca nasıl yaşadıklarını, baş aşağı nasıl uyuduklarını, nasıl dinç kaldıklarını, hijyenlerini nasıl sağladıklarını ve herkesin en çok merak ettiği konulardan biri olan tuvaleti nasıl kullandıklarını anlattı. Ve Twitter'dan kendilerine yöneltilen soruları canlı yayında cevapladılar.
National Geographic Channel'da yapılan tarihi yayında, Dünya'dan 400 km uzakta 100 milyon dolarlık bir stüdyoda, saniyede 8 km hızla seyahat ederken canlı bir televizyon yayını yapılarak izleyenler stratosferin ötesine götürüldü. Uzaydan Canlı Yayın isimli 2 saatlik bu nefes kesici televizyonculuk olayı, Houston'da yer alan Görev Kontrol Merkezi ve Uluslararası Uzay İstasyonu'ndan 170 ülkeye Nat Geo üzerinden canlı olarak yayınlandı. Twitter'da da büyük yankı bulan bu yayın #LiveFromSpace hashtag'iyle gecenin en çok konuşulan konuları arasına girdi.