»

National Geograpghic - Vahşi Seks Maço Erkekler DVDRip Türkçe Dublaj AC3 x264-SKRG


National Geograpghic - Vahşi Seks Maço Erkekler DVDRip Türkçe Dublaj AC3 x264-SKRG
Vahşi Yaşamda Seks Oyunları
Maço bir erkeğin nasıl olduğunu herkes bilir: İstediğini istediği zaman almak ister. Seksi de. Hayvanlar dünyasındaki Maço Erkekler, baskınlık kurabilmek için büyük bedeller ödemek zorunda. Uzun ve yorucu seks maratonlarına dayanması, rakipleriyle mücadele etmesi, tüm bunlardan arta kalan enerjisi ile sağlıklı spermler üretmesi ve dişilere hizmet etmesi gerekmekte. Bu film, baskın erkeğe odaklanıyor ve bastırılmış dişilerle yenilmiş erkeklerin üzerinde kurduğu hakimiyetin nedenlerini ortaya çıkarıyor.
Vahşi Seks dizisi, hayvanlar dünyasındaki seks yaşamını gözler önüne seren 6 bölümden oluşuyor. Bir hayvanı diğeri için çekici kılan öğeler nelerdir? Çiftleşme döneminde hayvanlar birbirlerine hangi sinyalleri gönderir? Vahşi Seks dizisi farklı cinsel davranışları ele alarak, hayvanlar dünyasını bu defa cinsel eğilimlere göre sınıflandırıyor.

Hay Way Zaman (2013) DVDRip AC3 x264-SKRG


Hay Way Zaman (2013) DVDRip AC3 x264-SKRG
‘İki Tutam Saç-Dersim'in Kayıp Kızları belgesel filminden sonra bulunan yüzlerce kayıp kızdan biridir Emoş Gülver.
Emoş ve Serpil, Dersim'e, köklerine doğru yolculuğa çıktıklarında, ailelerinden birilerini bulabileceklerini akıllarından geçirmemişlerdi. Bir yandan da uzun araştırmalar sonucu bulunan amcaoğulları Kamer (Hüseyin) Kaçar onları sabırsızlıkla beklemekteydi.
İzleyici, belgeselde biri Kurmanci - Alevi, diğeri Türk ve Sünni iki amca çocuğunun 74 yıl sonra ilk buluşmalarına, dokunmalarına, sorgulamalarına, sessiz çığlıklarına ve yaşananlara dair ağıtlarına tanıklık edecek.
Faillerden itiraflar ve yüzleşme çabası, Dersim Katliamı'nda görev yapmış, bugün 100, 105 yaşlarında olan askerlerin dehşet verici tanıklıkları ve bugün hissettikleri paralel kurguyla anlatılarak tarihsel hakikatin bütün boyutlarıyla anlaşılmasını sağlamaya çalışmaktadır.
"Hay Way Zaman" geçmişe, bugüne ve geleceğe dair bir ağıttır…
2013 Antalya Altın Portakal Film Festivali
Belgesel Jüri Özel Ödülü

Anatolian Horse - Anadolu Sahnesinde At (2013) DVDRip AC3 x264-SKRG


Anatolian Horse - Anadolu Sahnesinde At (2013) DVDRip AC3 x264-SKRG
"Anadolu Sahnesinde At" belgeseli, bir yandan Anadolu'nun zengin atlı geçmişini, tarih öncesi devirlerden itibaren ele alarak anlatırken diğer yandan, 21. Yüzyıl Türkiye'sinde, geçmişini inkar edercesine göz ardı edilen ve unutulan atlı kültürümüzü, günümüz insanına hatırlatan bir çalışmadır. Araştırması ve çekimleri beş seneye yayılmıştır.

Canan Eğitim Semineri XviD


Canan Eğitim Semineri XviD
Canon Fotoğrafçılık Eğitim Seti, Canon kamera ile fotoğraf çekimi ve kamera kullanımı hakkında bilgi veren eğitim setidir.Canon Fotoğrafçılık Eğitim Seti seminer şeklindedir.

Yağ Yakma Egzersizleri (2001) DVDRip Türkçe Dublaj AC3 x264-SKRG


 
Yağ Yakma Egzersizleri (2001) DVDRip Türkçe Dublaj AC3 x264-SKRG
Bu DVD, boş vaktinize göre ve istekleriniz doğrultusunda size bir program sunmaktadır. İçeriği, vücutta şekillendirilmesi ve inceltilmesi istenen bölgelere özel hareketleri kapsar. 
Daha etkili bir sonuç için, ağırlık barı, atlamak için ip gibi jimnastik aletlerinin kullanılması faydalıdır.
İÇİNDEKİLER
1-Isınma
2-İnce bel ve düz karın
3-Kol ve omuzların güçlendirilmesi
4-Kalça ve basenleri şekillendirme
5-Kalçalarınızı yeniden yaratın

Shadowland (2013) DVDRip AC3 5.1-SKRG


 
Shadowland (2013) DVDRip AC3 5.1-SKRG
Ödüllü dans grubu Pilobolus'un özgün gölge gösterisi, 79. Akademi Ödülleri'ndeki performansıyla dünyayı etkisi altına aldı. Shadowland, çağdaş gölge oyununu ve modern dansı harmanlayan büyüleyici bir gösteri.
Bu muhteşem sahne gösterisi, bağımsızlığına kavuşmak isteyen genç bir kızın hikâyesini anlatıyor. Göz alıcı rüya sahneleri, baş döndüren koreografisi ve kalpleri ısıtan aşk hikâyesiyle Shadowland, karanlığın dönüştürücü gücünü yüceltirken alışılmışın dışındaki ve nefes kesen yöntemiyle kim olduğumuzu gösteriyor.
Kendinizi ünlü sahne gösterisi Shadowland'in dünyasına bırakın.

Yogi Kazım Yoka Sistem (2015) DVDRip XviD


Yogi Kazım Yoka Sistem (2015) DVDRip XviD
O BİR ÇINAR ... 1920 DOĞUMLU ... 95 YAŞINDA DELİKANLI ... YOGİ KAZIM!
Türkiye'de henüz "yoga", "yogi" gibi kavramların bilinmediği ellili yıllarda, Yogi Kazım dünyada adını duyurmuştu. Yogi Kazım'ın 1955 yılında Taksim'de 1.89 boyunda 93 kilo olan vücudunu 90 santimetreküplük bir cam fanusun içinde düğüm yaparak 48 saat beklemesi çok büyük ilgi görmüştü.
1961 yılında geçirdiği trafik kazasından sonra felç olan Yogi Kazım'a doktorlar bir daha yürüyemeyeceğini söyledi. Ama o inancını hiç kaybetmedi. Yoga ve yogilik bilgilerini kullanarak, iç benliğine dönerek kendi bedeni üzerinde çeşitli deneyler yaptı ve geliştirdiği sistemler sayesinde felci yendi. Yeniden ayağa kalktığında bel omurlarında meydana gelen hasar nedeniyle boyu 12 cm kısalmıştı.
Yaşadığı bu olay, hayatında çok önemli bir dönüm noktası oldu. Bu farkındalıktan sonra ikinci kez nefes eğitimine başladı.
TBMM tarafından kendisine çıkarılan izinle birçok kişiyi şifalandırdı. Yaşamının yaklaşık otuz yılını yurt dışında geçiren Yogi Kazım Gürbüz, aralarında devlet başkanları, ünlü sanatçılar, diplomatların bulunduğu birçok kişiye genç ve sağlıklı yaşamaları için Yoka dersleri verdi.
Bu DVD'de sağlıklı olan herkesin yaşlanmadan yaş almasına yardımcı olacak en temel YOKA hareketlerini, nefes tekniklerini bulacaksınız. Yokayı yaşamınızın bir parçası haline getirmeniz dileğiyle ... İYİ YOKALAR

25 Dakikada 500 Kalori Yakın (2015) DVDRip XviD


25 Dakikada 500 Kalori Yakın (2015) DVDRip XviD
X25 Tabata Extreme hoşgeldiniz! Haftada sadece 3 gün 25 dakikanızı ayırarak fit bir vücuda kavuşmaya hazır mısınız?
Spor Eğitmeni Murat Bür ve Beslenme Uzmanı Cenk Özyılmaz uygulaması kolay egzersiz ve tariflerle muhteşem bir vücuda sahip olmanın kapılarını açıyor. Bilimsel olarak kanıtlanmış egzersiz yöntemi Tabata ile minimum sürede maksimum kaloriyi yakmak mümkün.

National Geographic - Doğanın ve Dünyanın Sırları 12 VCD TürkçeNational Geographic - Doğanın ve Dünyanın Sırları 12 VCD Türkçe

Genetik biliminden uzay araştırmalarına, doğal afetlerden kayıp şehirlere pek çok konu National Geographic?in en güzel koleksiyonlarından Doğanın ve Dünyanın Sırları setinde kapsamlı bir biçimde inceleniyor.
Yaşadığımız dünyanın ve parçası olduğumuz evrenin tüm bilinmeyenlerini araştıran Doğanın ve Dünyanın Sırları belgesel koleksiyonu hem içerdiği zengin bilgi hem de görsel kalitesinin sağladığı eğlendirici özelliğiyle her evde bulunması gereken bir eser.

Sözün Farkı (2014) DVDRip AC3 x264-SKRG


Sözün Farkı (2014) DVDRip AC3 x264-SKRG
Tartışması bitmeyen Türkiye'nin her gün konuşulacak, tartışılacak bir sorunu var. Asırlık sorunlar bile çözüm bulmuyor, gündemden düşmüyor; söz tükeniyor, tartışma bitmiyor. Yenisi eskisiyle tartışma gündeminde sadece sıralama değişiyor. Dün, barış ve demokrasi ilk sıradayken, bugün rüşvet ve yolsuzlukla, devlet krizi öncelikle konuşuluyor.
Kabul etmek lazım ki tartışma kültürümüz, çatışma ile hayat buluyor, çatışma ortamından besleniyor. Ve Kürt-Türk, Alevi-Sünni, Laik-İslamcı, AKP-Cemaat örneklerindeki gibi hemen her tartışma, bir çatışma çekirdeğinden kendisine isim buluyor. Gerçeği arayan insan aklının karşılıklı söyleşisi, söz üstüne söz söylemesi, yerini üste kalma çabasıyla sürdürülen bir kör döğüşüne bırakıyor
Peki Türkiye neden ve nasıl tartışıyor? Sözün Farkı belgeseli işte bu soruya yanıt arıyor; münazara ile münakaşa arasında gidip gelen tartışma kültürümüze ışık tutuyor.