Adobe Photoshop CS6 Video Eğitim Seti


Adobe Photoshop CS6 Video Eğitim Seti

Bilgilendirme
Mini Bridge
Otomatik Kayıt ve Kurtarma
Arka Planda Kaydetme
Adaptive Wide Angle
Blur Gallery Giriş 01
Blur Gallery Giriş 02 Field Blur
Blur Gallery Giriş 03 Iris Blur
Blur Gallery Giriş 04 ThiltShift Blur
Blur Gallery Giriş 05 Kontroller
Otomatik Renk Düzeltme
Adjustment Layer Mask
Color Range
Content Aware 01
Content Aware 02 Fill
Content Aware 03 Scale
Content Aware 04 Move
Content Aware 05 Move
Content Aware 06 Patch
Crop Tool 01
Crop Tool 02 Açı Düzeltme
Crop Tool 03 Açı Düzeltme
Layer Paneli Özellikleri 01
Layer Paneli Özellikleri 02
Layer Paneli Özellikleri 03
Layer Paneli Özellikleri 04
Layer Paneli Özellikleri 05
Layer Paneli Özellikleri 06
Layer Paneli Özellikleri 07
Lighting Effects 01
Lighting Effects 02
Lighting Effects 03
Metinleri Düzenleme
Oil Painting
Ruler Tool Açı Düzeltme
Scripted Pattern
Çizgileri Biçimlendirmek
Shape Kontrolleri
Shape Kontrolleri Hizalama
3D Genel Özellikleri
3D Genel Özellikleri - Giydirme
Video Uygulamaları 01
Video Uygulamaları 02 Animasyon

Mutlu Aile Başarılı Çocuk Canten Kaya - DVDRIP AC3 x264-BDR


Mutlu Aile Başarılı Çocuk Canten Kaya - DVDRIP AC3 x264-BDR

Canten Kaya kendi hayatından bol bol örnek verdi. Canten Kaya, 18 yaşına kadar kekeme olduğunu ve isminden dolayı yaşadığı sıkıntılarını anlatırken herkesi kahkahaya boğdu. En büyük hayalinin kalabalıklara sunum yapmak olduğunu anlatırken, eğitimci babasının dahi kendisine inanmadığını söyledi. Aile içi iletişimin önemine vurgu yaparken aile hayatlarından kesitler sunan Kişisel İletişim Uzmanı Canten Kaya, çocuğun hayatında anne ve babanın en önemli modeller olduğunu vurgu yaptı. Anne ve babaların da birbirlerini istedikleri kalıba koymak gayretlerinin ciddi sıkıntılara neden olduğuna dikkat çeken Kaya, özgüveni tam, kendisini doğru ifade edebilen, ne istediğini bilen ve sorgulayan bir nesil için anne babalara uyarılarda bulundu. Evlilik öncesi eşlerin birbirlerini iyi tanımalarının ilk şart olduğunu vurgulan eğitimci yazar Kaya, evli çiftlerin kendilerine göre tabuları olduğunu ve her iki tarafın da anlayış ve hoşgörü içinde olmaları durumunda sorunları aşabileceklerini söyledi.

Turbo İngilizce Eğitim Seti - Kolay İngilizce Öğrenme


alt

 Turbo İngilizce Eğitim Seti - Kolay İngilizce Öğrenme
 Kendi kendine İngilizce öğrenmek isteyen ama bu konuda kendisine en az güvenen kişiler için hazırlanmış olan Turbo İngilizce® Programı kolay ve hızlı İngilizce öğrenmenin kapılarını ardına kadar açıyor. CTT destekli IP METODU sayesinde orta seviye İngilizceyi, pratik bir yöntemle üstelik sadece 120 saatte öğrenebileceksiniz.

Proğram en alt ingilizce eğitiminden başlamış. İngilizce cümleler türkçesi ile birlikte verilmiş. Telafuz çalışmas yapabilmeniz için sesli okutma seçeneiği mevcut. Öğrenmek isteyenlere mükemmel bi kaynak...

Ebru Şallı İle Selülit Savar DVDRIP XviD AC3-BDR


Ebru Şallı İle Selülit Savar DVDRIP XviD AC3-BDR
 Sevgili pilates severler, selülit bir cilt sorunu olarak gözükse de aslında dolaşım bozukluğunun göstergesidir.Bu nedenle diyet ve kozmetik ürünlerle bu konuda sonuç almak çok zor.Bu DVD'de sizler için hazırladığım özel selülit egzersizleri sayesinde selülit bölgelerinizdeki kan dolaşımınız hızlanacak ve 21 gün içinde selülitlerinizin azalmaya başladığını göreceksiniz.

Bebeğim Ve Biz Dergisi Arşivi 2006-2012


Bebeğim Ve Biz Dergisi Arşivi 2006-2012

Derginin 2006 ve 2012 yılları dahil aradaki yıllarını kapsar.

Susam Sokağı - Elmo Eğitim Seti DVDRip Türkçe Dublaj XviD


Susam Sokağı - Elmo Eğitim Seti DVDRip Türkçe Dublaj XviD

Susam Sokağı'nın sevimli kırmızı canavarı ELMO ARAMIZDA

Susam Sokağı'nın en sevilen kahramanı Elmo, eğlendirirken öğreten VCD ve kitaplarıyla şimdi Türkiye'de!

Herkesin sevgilisi Elmo dünyayı keşfederken çocuğunuz da çevresi ve günlük yaşam ile ilgili yepyeni ve taze bir bakış açısı kazanıyor.

Susam Sokağı'nda yaşayan Elmo'ya süs balığı Dorothy, yakın arkadaşları Edi, Büdü, Minik Kuş, Kurabiye Canavarı, Kırpık ve daha pek çok karakter de eşlik ediyor.

Marvi Hammer 10VCD Türkçe Dublaj


Marvi Hammer 10VCD Türkçe Dublaj

 

Ebru Şallı İle Skinny Jeans Egzersizleri DVDRip XviD


Ebru Şallı İle Skinny Jeans Egzersizleri DVDRip XviD
Sevgili Pilates takipçilerim,
Öncelikle hepinize, pilatese duyduğunuz ilgiden ve yıllardır aldığım inanılmaz geri dönüşlerden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Şimdi yepyeni bir Dvd ile yeniden karşınızdayım,Çok heyecanlıyım ve sizden aldığım inanılmaz destekle bu Dvdde yine çok iddialıyım.Skinny Jeans Egzersizleri Son yıllarda düşük belli ve dar jeanler hep en çok giydiğimiz ya da giymek istediğimiz jeanler olmadı mı? Oldu, hepimizin oldu tabi ki Her kızın yere yatıp jean pantolonunu kapatma hikayesi vardır kesin Bence bu çok tatlı bir anı.. Anı diyorum çünkü, artık anı olarak kalacağına eminim.. Şu anda neredesiniz bilmiyorum belki bir müzik markette, belki bir süpermarkette ve elinizde olan bu Dvd sadece sizin karar vermenizi bekliyor.. Her zaman ne diyorum size Önemlisiniz ve pilates yapmayı hak ediyorsunuz. Yapacağını bu 2 haftalık pilates kürüyle ve size özel beslenme önerilerimle 2 beden incelme şansınızı kendinize verin, deneyin ve kendinizdeki mucize değişime kendiniz şahit olun! Hadi kızlar! Düşünmeyin, yarını bile beklemeden hemen bugün başlayın. İsterseniz kendinize 2 beden dar bir Jean satın alın ve sonra hemen bu Dvd ile pilates kürüne! Ve tabi ki bana geri dönüş yapmayı unutmayın.. Dar pantolonlarda görüşmek üzere!
Sevgiyle pilatesle güzel ve sağlıklı kalın.

Arapça Görsel Eğitim Seti 2013 Türkçe 35 CD


Arapça Görsel Eğitim Seti 2013 Türkçe 35 CD 

Erol Altaca Ünidersite VCDRip XviD


Erol Altaca Ünidersite VCDRip XviD

Ünidersite kaliteli bir dershanede verilen eğitimin tamamının, kişisel kullanıma uyarlandığı ÖSS Hazırlık Setidir.
Ünidersite eğitim setinin Video-CD'leri Erol ALTACA Dersanesi Öğretmenleri ile hazırlanmış olup daha sonra Nakkaş Yapım tarafından genişletilerek yeni sınav sistemine uygun hale getirilmiştir. Setin hem Video-CD'leri ve hem de kitapları branşlarında uzman öğretmenler tarafından titizlikle hazırlanmıştır. Anlatım tekniğindeki yalın dil ve öğretmenlerin öğrencilerle kurduğu sıcak, sempatik ve esprili diyalog tarzıyla öğrenciler, dersleri sıkılmadan zevkle takip edebileceklerdir.
Ünidersite, toplam 2648 sayfalık 9 kitabın yanı sıra, kullanılabilir ve ulaşılabilir bir format olan VCD formatında 300 adet VCD'den oluşmaktadır.
Ünidersite, öğrencilerin konuları tam olarak anlayabilmesini sağlamaktadır. Amaç, problemin çözümünü ezberletmek değil, çözüm tekniğinin mantıksal olarak kavranmasını sağlamaktır.
Ünidersite, üniversiteye giriş sınavlarına hazırlık amacıyla yapılmış olup aynı zamanda tüm lise öğrencileri için mükemmel bir yardımcı ders kaynağıdır. Unutulmamalıdır ki öğrencinin, hedeflediği bölüme girebilmesi için yalnızca fazla soru çözmesi yeterli olmayabilir, orta öğretim başarı puanının da yüksek olması önemlidir.
Ünidersite, geleceğe hazırlanırken seçilebilecek en ekonomik yollardan biridir.