» » Wild Islands (2015) HDTV Türkçe Dublaj 1080p x264-24JB

Wild Islands (2015) HDTV Türkçe Dublaj 1080p x264-24JB


Wild Islands (2015) HDTV Türkçe Dublaj 1080p x264-24JB

Tropik bölgelerden Antartika’ya, Birleşik Krallık’ın deniz aşırı toprakları gezegenin en nadide yerlerindendir. Penguen kolonilerinden dünyanın en büyük mercan adalarına, olağanüstü vahşi bir yaşamı barındırırlar. Bazıları o kadar uzaktalar ki, evrimin laboratuvarı olarak anılıyorlar, çünkü pek çok ilginç yaratık bu bölgelerde evrim geçirdi. Penguen kanı içen kuşlar ve parlak mavi kertenkeleler bunların iki örneği.

 

Bölüm 1 - Görülmemiş Adalar: Atlantik Arklar : Dünyanın en uzak bölgelerinde, cennetin bir parçasıymışçasına güzel, çok az insanın ayak bastığı adaları inceliyoruz.

Bölüm 2 - Görülmemiş Adalar: Cennetten Bir Parça : Dünyanın en uzak bölgelerinde, cennetin bir parçasıymışçasına güzel, çok az insanın ayak bastığı adaları inceliyoruz.

Bölüm 3 - Zanzibar : Zanzibar, dünyanın en büyük ve eşsiz canlılarına ev sahipliği yapıyor. Gece olduğunda varlığını kanıtlamak istercesine ortaya çıkan canlıları bu belgesel ile keşfedin.

Bölüm 4 - Karayip Adaları : Milyonlarca yılda şekillenen Karayip Adaları'nın her biri birbirindan farklı ve eşsiz bir form aldı.

Bölüm 5 - Falkland Adaları : Falkland Adaları'nın eşsiz sahilleri her sene milyonlarca penguenin yumurtalarını bıraktığı eşsiz bir yerdir. Fakat aynı zamanda adanın etrafındaki sularsa sürekli devam eden bir yaşam savaşı vardır.

Bölüm 6 - Vahşi Yolculuk: Vancouver : Kanada'nın güneybatısında bulunan Vancouver Adası Pasifik'in zengin vahşi yaşamına ev sahipliği yapmaktadır. Deniz aslanları ve katil balinalar adanın kıyılarında bulunurken, adada da ayılar, dağ sıçanları ve kunduzlar zengin doğanın keyfini çıkarmaktadır.

 

 

 

İçeriklerimizden Sadece Vip Üyelerimiz Faydalanabilir.Vip Üye Olmak İçin Tıklayınız.

    • 0
Dikkat! Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Bilgi Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.