İlköğretim Tam Set 1-8 Sınıflar DVD-LT


İlköğretim Tam Set 1-8 Sınıflar DVD-LT
 
Sizlerle yepyeni bir ilköğretim seti paylaşıyoruz. Altın bilgi Yayıncılık DVD si ile İlköğretim Materyal ihtiyacınız elinizin altında.
- İnteraktif Menüden tüm DVD içeriğine kolay erişim
-Tüm Dünya Klasikleri DVD'de mevcuttur. Çocuğunuza okuma alışkanlığı kazandırır. Sınıf Ortamında Projeksiyon cihazında göstermek için uygundur
- Kültürümüzün vazgeçilmez öğesi hacivat karagöz oyunlarının tam serisi
- İnteraktf menülü testler ile öğrenciler her an başarılarını test edebileceklerdir. Testlerin ayrı bir özelliği, her testten önce teste ait konu, özetlendikten sonra teste giriş yapmaktadır. Konu özetinden sonra çözülen testlerde başarı daha da artmaktadır. 1000'lerce interaktif test öğrenci ve öğretmenler için vazgeçilmez bir kaynak olacaktır. Özellikle sınıfta projeksiyon cihazında çözmek için uygundur. Üstelik 1. sınıftan 8. sınıfa kadar tüm testler full ve eksiksizdir
ve burada yazamadığım birçoközellik tek DVD'de.

Çizgi-Tagem Eğitim Seti 12 DVD


 

 

Çizgi-Tagem Eğitim Seti 12 DVD

 

Windows Server 2012 Türkçe Görsel Eğitim Seti


 
Windows Server 2012 Türkçe Görsel Eğitim Seti

Adobe Eğitim Setleri Serisi


Adobe Eğitim Setleri Serisi
Adobe Photoshop
Adobe InDesign
Adobe AfterEffects
Adobe Fireworks
Adobe Flash Proffesionals
Adobe DreamWeaver
 
Türkçe Anlatımlıdır.


Kur'an Ve Namaz Öğretim Seti-(10 Vcd)


alt

Kur'an Ve Namaz Öğretim Seti-(10 Vcd)

 
Pratik ve kolay anlaşılır bilgilerle Kur'an, Tecvid, Namaz hakkında öğrenmeniz gereken her şey... Kendiniz çocuklarınız ve sevdikleriniz için böylesine özel bir ürün...

Cevat Akşit - Dinimi Öğreniyorum 24 CD


alt
 
Cevat Akşit - Dinimi Öğreniyorum 24 CD
 

Sohbet Şeklinde Birbirinden Güzel ve Özel Konuları Cevat Akşit Hocanın Tatlı Üslubuyla Dinlemek.. Cdler Partlar Halındedir.

Evde Yoga Zeynep Çelen İle Temeller (2013) DVDRIP XviD-OpeD


Evde Yoga Zeynep Çelen İle Temeller (2013) DVDRIP XviD-OpeD

Rebekka Haas Çetin'in yönetmenliğini yaptığı, müzikleri Mercan Dede'ye ait, Türkiye'nin en popüler yoga merkezi Cihangir Yoga'dan eşsiz bir DVD!
Sağlıklı bir yaşam sürmek ve içinizdeki eşsiz zenginliği keşfedebilmek için, her gün kendinize 1 saat hediye edin. Eğitimini Amerikalı yoga ustası Erich Schiffman'dan alan Zeynep Çelen ile evinizde emniyetle ve zevk alarak yoga yapabilirsiniz. DVD'deki temel yoga hareketlerini veya sadece 10 dakikalık meditasyonu bile uygulayarak hayatınızdaki dönüşümü fark etmeye başlayacaksınız.

Din Ve Ateizm PDFleri


 
Din Ve Ateizm PDFleri

A+ Bilgisayar Teknik Servis Elemanı Eğitimi 2009-10 PDF


alt
A+ Bilgisayar Teknik Servis Elemanı Eğitimi 2009-10

Ali Yeşilırmak ve Max ile Köpek Eğitiminin Sırları (2014) DVDRip AC3 XviD-SKRG


Ali Yeşilırmak ve Max ile Köpek Eğitiminin Sırları (2014) DVDRip AC3 XviD-SKRG 
Bir toplumun gelişmiş toplumlar seviyesine ulaşmasında o toplumun hayvanlara bakışı ve verdiği değer belirleyici bir unsurdur. Sadece hayvanları sevmek değil, onlarla doğru iletişim kurabilmeninde insanoğlunun doğaya ve hayvanlara karşı olan en büyük sorumluluğu olduğu inancıyla hazırlanan "Ali Yeşilırmak ve Max le Köpek Eğitiminin Sırları" eğitim Dvd sinin amacı; insanların köpek eğitimini sadece komut olarak değil köpeğin algı yolunu açmak için geçiş sistemi olarak görmesini sağlamaktır.

Günümüzde artık bir çok aile evcil hayvan beslemekte ve bu hayvanların bir çoğu da köpeklerden oluşmaktadır. Ancak ailelerin çoğu köpek eğitimi üzerine çok az bilgiye sahip ve doğru kaynak bulmakta da çok zorlanıyor. Ailelerin bu sevimli dostlarıyla daha doğru bir iletişim kurabilmelerini sağlayabilmek amacıyla herkesin tanıdığı, Köpek Eğitim Uzmanı Ali Yeşilırmak ile birlikte hazırlanan Türkiyenin ilk köpek eğitim filminde, uzmanımıza tüm Türkiyenin sevgilisi muhteşem köpek Max eşlik ediyor.

Ali Yeşilırmak 21 yıldır profesyonel olarak köpek eğitmenliği yapmaktadır. 2010 yılında tanışan Max ve Ali, bu süre zarfında birçok özel organizasyonda ve TV yapımında yer almıştır. 2012 yılında Acun Ilıcalının hazırlayıp sunduğu YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE programında; Max, Ali Yeşilırmakın eğitmenliğinde, muhteşem şovlarıyla tüm Türkiyenin sevgisini kazanmış ve aldığı oylarla yarışmanın şampiyonu olmuştur. Tüm Türkiyenin sevgilisi haline gelen Max sonrasında reklam filmlerinde yer almıştır. 2013 yılında Max ve Ali bu kez Arkadaşım Max adlı sinema filmiyle hayranlarının karşına çıkmıştır. 21 yıllık eğitmenlik deneyimi boyunca Ali Yeşilırmak; Kıvanç Tatlıtuğ, Haluk Bilginer, Mehmet Aslantuğ, Engin Altan Düzyatan, Ozan Güven, Vatan Şaşmaz gibi daha birçok önemli sanatçının ve Volkan Demirel, Egemen Korkmaz gibi birçok sporcunun köpeklerine temel ve ileri itaat eğitimleri vermiştir.